Arnulf Rainer *
(Baden bei Wien 1929 geb.) A. Rainer - Galerie Lelong Paris, Ausstellungsplakat, handsigniert: A Rainer, Vorzugsexemplar, nummeriert: 34/35, Offsetlithographie in Farbe auf Velin, Blattgröße ca. 76,8 x 56 cm
Expert: MMag. Stefan L. Schnöll
05.04.2022 - 15:26
- Dosažená cena: **
- Vyvolávací cena:
EUR 280,-
Arnulf Rainer *
Aukce: | Obrazy |
Datum: | 05.04.2022 - 15:26 |
Místo konání aukce: | Linz |
Další objekty umělce
Odhadní cena:
EUR 20.000,- do EUR 35.000,- -
Odhadní cena:
EUR 15.000,- do EUR 20.000,- -
Odhadní cena:
EUR 9.000,- do EUR 16.000,-