Robert Hammerstiel *
(Werschetz/Banat 1933-2020 Neunkirchen) Gefrorene Träne, handsigniert: Hammerstiel, nummeriert: 7/100, Holzschnitt auf Velin von Johannot, Druckstockgröße ca. 54 x 43 cm, Blattgrößen ca. 76,5 x 56 cm
Expert: MMag. Stefan L. Schnöll
05.04.2022 - 15:26
- Vyvolávací cena:
Robert Hammerstiel *
Aukce: | Obrazy |
Datum: | 05.04.2022 - 15:26 |
Místo konání aukce: | Linz |
Další objekty umělce
Robert Hammerstiel * 2, Bilder:
Vyvolávací cena:
EUR 280,- -
Vyvolávací cena:
EUR 240,- -
Vyvolávací cena: