Franz Leitgeb *
(Klosterneuburg 1911-1997) Blumenstück, signiert Franz Leitgeb, Öl auf Leinwand, 50 x 40 cm, gerahmt, (Rei)
Expert: Mag. Dimitra Reimüller
01.02.2017 - 14:06
- Vyvolávací cena:
EUR 2.000,-
Franz Leitgeb *
Aukce: | Obrazy |
Datum: | 01.02.2017 - 14:06 |
Prohlídka: | online |
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 180,- -
Vyvolávací cena: