Bernhard Eisendle*
(geb. 1939 Lienz, Studium der Malerei u. Kunstgeschichte in München, tätig in Graz) Häuser in hügeliger Landschaft, unsigniert, Mischtechnik auf Papier, Bildausschnitt 22,5 x 15 cm, Passepartout, unter Plexiglas, gerahmt
Expert: Friedrich Reinbacher Friedrich Reinbacher
06.02.2017 - 15:29
- Dosažená cena: **
EUR 280,-
- Vyvolávací cena:
Bernhard Eisendle*
Po-Pá: 9.00 - 16.00
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 06.02.2017 - 15:29 |
Místo konání aukce: | Graz |
Prohlídka: | 23.01. - 01.02.2017 |
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 260,- -
Vyvolávací cena: