Ernst Greyer *
(Stmk. 1907-1983 Bad Gastein) Boote am Gardasee, signiert unten links: Greyer, Öl auf Hartfaserplatte, ca. 50 x 60 cm, gerahmt
Expert: Schätzmeister Gerhard Gafko
26.01.2017 - 14:54
- Dosažená cena: **
EUR 95,-
- Vyvolávací cena:
EUR 95,-
Ernst Greyer *
Aukce: | Klenoty, umění a starožitnosti |
Datum: | 26.01.2017 - 14:54 |
Prohlídka: | 20.01. - 26.01.2017 |
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 220,- -
Vyvolávací cena:
EUR 180,- -
Vyvolávací cena: