Wolfgang Hutter *
(Wien 1928-2014) Ohne Titel, Radierung signiert Hutter 67 17,5 x 12,5 cm. gerahmt
Expert: Gerhard Jirak
Gerhard Jirak
25.01.2017 - 15:04
- Vyvolávací cena:
EUR 70,-
Wolfgang Hutter *
Expert: Gerhard Jirak
Gerhard Jirak
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 25.01.2017 - 15:04 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Prohlídka: | 13.01. - 25.01.2017 |
Další objekty umělce
Odhadní cena:
EUR 3.000,- do EUR 5.000,- -
Odhadní cena:
EUR 900,- do EUR 1.500,- -
Vyvolávací cena: