Anbietetasse
Silber 800, 1577 g österr. Amtspunze 1872-1922 Meisterzeichen "FS" 2 Handhaben, profilierter Dekor, etwas verzogenøx
Expert: Gerhard Jirak
Gerhard Jirak
25.01.2017 - 15:13
- Vyvolávací cena:
EUR 950,-
Anbietetasse
Expert: Gerhard Jirak
Gerhard Jirak
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 25.01.2017 - 15:13 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Prohlídka: | 13.01. - 25.01.2017 |