Alexander Scherban *
(Wien 1886-1964 Nürnberg) Innenhof einer Burg, Mischtechnik auf Papier, signiert Alex Scherban Mai 1908, 33,5 x 25 cm. in Passep. gerahmt
Expert: Gerhard Jirak
Gerhard Jirak
25.01.2017 - 16:33
- Vyvolávací cena:
EUR 140,-
Alexander Scherban *
Expert: Gerhard Jirak
Gerhard Jirak
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 25.01.2017 - 16:33 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Prohlídka: | 13.01. - 25.01.2017 |