Künstler um 1900
, "Figural staffierter Waldweg", signiert "R. Worms", Öl auf Leinwand, doubliert , ca. 64 x 54 cm, gerahmt
11.04.2022 - 10:31
- Dosažená cena: **
EUR 280,-
- Vyvolávací cena:
Künstler um 1900
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 11.04.2022 - 10:31 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Prohlídka: | online |