Carl Kaiblinger*
(1917-2014, wohnhaft und tätig in Kalwang) Motiv aus Mautern, monogrammiert CK 82, Öl auf Faserplatte, Bildausschnitt 32 x 48 cm, bronzefarbiger Profilholzrahmen, abgerieben
Expert: Friedrich Reinbacher Friedrich Reinbacher
11.04.2022 - 15:34
- Dosažená cena: **
- Vyvolávací cena:
Carl Kaiblinger*
Po-Pá: 9.00 - 16.00
Aukce: | Klenoty, umění a starožitnosti |
Datum: | 11.04.2022 - 15:34 |
Místo konání aukce: | Graz |
Položky z jiných aukcí
- R. Müller um 1920
- K. u. k. Armee, Erster Weltkrieg:
- Repetierbüchse, Enfield, Mod.: No.1 MKIII*, Kal.: .303 brit.,