Altschliffbrillantsolitärring
Gold 580, Brillant ca. 0,15 ct, österr. Amtspunze Fuchskopf 1872 - 1922, RW 64, 4 g øG4
Expert: Gerhard Haselwander
Gerhard Haselwander
+43-316-829480
gerhard.haselwander@dorotheum.at
11.04.2022 - 15:11
- Vyvolávací cena:
Altschliffbrillantsolitärring
Expert: Gerhard Haselwander
Gerhard Haselwander
+43-316-829480
Po-Pá: 9.00 - 16.00
Aukce: | Klenoty, umění a starožitnosti |
Datum: | 11.04.2022 - 15:11 |
Místo konání aukce: | Graz |