Miklos Nemeth *
(Budapest 1934-2012) Zwei mit Hut, handsigniert Nemeth, Acryl auf Karton, 22 x 28 cm, ungerahmt
Expert: Friedrich Reinbacher Friedrich Reinbacher
11.04.2022 - 15:41
- Dosažená cena: **
- Vyvolávací cena:
Miklos Nemeth *
Po-Pá: 9.00 - 16.00
Aukce: | Klenoty, umění a starožitnosti |
Datum: | 11.04.2022 - 15:41 |
Místo konání aukce: | Graz |