Hans Thoma
(Bernau i. Schwarzwald 1839- 1924 Karlsruhe) "Mädchen mit Ziege", signiert Hans Thoma, im Druck datiert 1910, Radierung, Plattengröße 12,5 x 10 cm, gerahmt, verglast, Lichtränder
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
13.04.2022 - 10:32
- Dosažená cena: **
EUR 65,-
- Vyvolávací cena:
EUR 60,-
Hans Thoma
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 13.04.2022 - 10:32 |
Místo konání aukce: | Klagenfurt |
Prohlídka: | online |
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 140,- -
Vyvolávací cena: