Hans Staudacher *
(St. Urban 1923-2021 Wien) "Spuren schräg in den Raum", signiert H Staudacher, Farblithografie, die Nr. 230/250, Blattgröße 65 x 47 cm, gerahmt, verglast, Rahmen mit Mängeln
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
13.04.2022 - 10:33
- Dosažená cena: **
EUR 1.200,-
- Vyvolávací cena:
Hans Staudacher *
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 13.04.2022 - 10:33 |
Místo konání aukce: | Klagenfurt |
Prohlídka: | online |
Další objekty umělce
Odhadní cena:
EUR 12.000,- do EUR 22.000,- -
Odhadní cena:
EUR 3.000,- do EUR 5.000,- -
Odhadní cena:
EUR 2.800,- do EUR 4.500,-