Peter Brandstätter *
(Spittal 1917-2015) "Wörthersee", signiert Peter Brandstätter, datiert 59, Aquarell auf Papier, Ausschnitt 33 x 41 cm, gerahmt, verglast
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
13.04.2022 - 11:11
- Dosažená cena: **
EUR 360,-
- Vyvolávací cena:
Peter Brandstätter *
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 13.04.2022 - 11:11 |
Místo konání aukce: | Klagenfurt |
Prohlídka: | online |