Vitomir Kelava *
(Zenica/Bosnien 1952 geb.) "Kamen", signiert Kelava, Mischtechnik auf Leinwand, 50 x 40 cm, gerahmt, Rahmen mit Mängeln
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
13.04.2022 - 10:38
- Vyvolávací cena:
Vitomir Kelava *
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 13.04.2022 - 10:38 |
Místo konání aukce: | Klagenfurt |
Prohlídka: | online |