Vitomir Kelava *
(Zenica/Bosnien 1952 geb.) "I daz pravedmi, pada, pada...", signiert Kelava, Acryl auf Leinwand, 2-teilig, 70 x 120 cm, gerahmt, Rahmen mit Mängeln
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
13.04.2022 - 11:03
- Vyvolávací cena:
Vitomir Kelava *
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 13.04.2022 - 11:03 |
Místo konání aukce: | Klagenfurt |
Prohlídka: | online |