Fatima Seidl-Tunovic *
(Gacko/Herzegowina 1944 geb.) "Segelboote", signiert, Öl auf Papier, 65 x 100 cm, gerahmt, verglast, Rahmen mit Mängeln, partiell fleckig
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
13.04.2022 - 11:05
- Vyvolávací cena:
Fatima Seidl-Tunovic *
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 13.04.2022 - 11:05 |
Místo konání aukce: | Klagenfurt |
Prohlídka: | online |