Joan Miro *
(Montroig 1893-1983 Palma de Mallorca) O. T., Farblithografie (aus: "Darrière le miroir"), 2 vertikale Falze, ca. 36 x 80,5 cm, (Passepartout-Ausschnitt), verglast, gerahmt
Expert: Schätzmeister Gerhard Gafko
19.01.2017 - 14:24
- Dosažená cena: **
- Vyvolávací cena:
Joan Miro *
Aukce: | Klenoty, umění a starožitnosti |
Datum: | 19.01.2017 - 14:24 |
Prohlídka: | 13.01. - 19.01.2017 |
Další objekty umělce
Odhadní cena:
EUR 4.000,- do EUR 6.000,- -
Vyvolávací cena:
EUR 300,- -
Vyvolávací cena: