Otto Moroder
(geb in St. Ulrich/Gröden bis 1977 Mayrhofen/Zillertal) Bauer und Bäuerin, monogrammiert MO, aus Zirbenholz, vollrund geschnitzt, teilweise bemalt, Höhen 23 und 19 cm, Altersspuren
Expert: Friedrich Reinbacher Friedrich Reinbacher
25.04.2022 - 15:02
- Vyvolávací cena:
Otto Moroder
Po-Pá: 9.00 - 16.00
Aukce: | Klenoty, umění a starožitnosti |
Datum: | 25.04.2022 - 15:02 |
Místo konání aukce: | Graz |