Fritz Rocca-Humpoletz
(Wien 1894-1971) rückseitig betitelt "Waldbach", handsigniert, datiert Fritz Rocca-Humpoletz 1922, Öl auf Leinwand, 105 x 90 cm, ungerahmt
Expert: Friedrich Reinbacher Friedrich Reinbacher
25.04.2022 - 15:40
- Vyvolávací cena:
Fritz Rocca-Humpoletz
Po-Pá: 9.00 - 16.00
Aukce: | Klenoty, umění a starožitnosti |
Datum: | 25.04.2022 - 15:40 |
Místo konání aukce: | Graz |