Arnulf Rainer *
(Baden bei Wien 1929 geb.) Vague Rouge, handsigniert: A Rainer, nummeriert: 21/25, 2017, Kaltnadelradierung in rot auf Velin, Druckplattengröße ca. 31,5 x 43,7 cm, Blattgröße ca. 49,5 x 65,7 cm (SLS) Ruf 2.000
Expert: MMag. Stefan L. Schnöll
03.05.2022 - 14:05
- Dosažená cena: **
EUR 5.575,-
EUR 3.500,- do EUR 4.500,-
- Vyvolávací cena:
EUR 2.000,-
Arnulf Rainer *
Aukce: | Jarní aukce |
Datum: | 03.05.2022 - 14:05 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | 21.04. - 03.05.2022 |
** Kupní cena vč. poplatku kupujícího a DPH(Země dodání Rakousko)
Další objekty umělce
Odhadní cena:
EUR 20.000,- do EUR 35.000,- -
Odhadní cena:
EUR 15.000,- do EUR 20.000,- -
Odhadní cena:
EUR 9.000,- do EUR 16.000,-