Arnulf Rainer *
(Baden bei Wien 1929 geb.) Mar Azul, handsigniert: A Rainer, nummeriert: 4/25, Kaltnadelradierung in Blau auf Velin von Hahnemühle, Druckplattengröße ca. 29 x 41,8 cm, Blattgröße ca. 53,8 x 67,8 cm (SLS) Ruf 3.000
Expert: MMag. Stefan L. Schnöll
03.05.2022 - 14:07
- Dosažená cena: **
EUR 7.666,-
EUR 3.400,- do EUR 5.000,-
- Vyvolávací cena:
EUR 3.000,-
Arnulf Rainer *
Aukce: | Jarní aukce |
Datum: | 03.05.2022 - 14:07 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | 21.04. - 03.05.2022 |
** Kupní cena vč. poplatku kupujícího a DPH(Země dodání Rakousko)
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 160,- -
Vyvolávací cena: