Ludwig Heinrich Jungnickel *
(Wunsiedel 1881-1965 Wien) Affenherde, rückseitig Nachlassstempel: Nachlaß/Prof. L. H. Jungnickel/1965, schwarze Kreide, Aquarell auf Papier, Blattgröße ca. 25 x 32,5 cm, Passepartout-Ausschnitt ca. 13,8 x 29,8 cm, verglast, gerahmt (SLS) Ruf 1.000
Expert: MMag. Stefan L. Schnöll
03.05.2022 - 15:04
EUR 1.200,- do EUR 1.600,-
- Vyvolávací cena:
EUR 1.000,-
Ludwig Heinrich Jungnickel *
Aukce: | Jarní aukce |
Datum: | 03.05.2022 - 15:04 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | 21.04. - 03.05.2022 |
Další objekty umělce
Odhadní cena:
EUR 3.000,- do EUR 5.000,- -
Odhadní cena:
EUR 2.400,- do EUR 4.000,- -
Odhadní cena:
EUR 2.000,- do EUR 3.500,-