Kaiserin Elisabeth "Sissi",
Fotographie von C. Pietzner, Verlag R. Lechner/Wilh. Müller-Wien, ovaler Bildausschnitt 11,5 x 9 cm, reliefiertes Passepartout, 22,5 x 16,5 cm, verglast, gerahmt, fleckig, Rahmen bestoßen
Expert: Friedrich Reinbacher Friedrich Reinbacher
02.05.2022 - 13:48
- Dosažená cena: **
EUR 190,-
- Vyvolávací cena:
Kaiserin Elisabeth "Sissi",
Po-Pá: 9.00 - 16.00
Aukce: | Tisky a obrázky |
Datum: | 02.05.2022 - 13:48 |
Místo konání aukce: | Graz |