Hans Figura *
(Groß Kikinda 1898-1978 Wien) "Sacre Coeur/Paris und Altköln", handsigniert Hans Figura, 2 Farbradierungen auf Seide, Steingrößen 16,5 x 12/ 16,5 x 21,5 cm, ungerahmt
Expert: Friedrich Reinbacher Friedrich Reinbacher
02.05.2022 - 13:04
- Vyvolávací cena:
Hans Figura *
Po-Pá: 9.00 - 16.00
Aukce: | Tisky a obrázky |
Datum: | 02.05.2022 - 13:04 |
Místo konání aukce: | Graz |
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 240,- -
Vyvolávací cena:
EUR 150,- -
Vyvolávací cena:
EUR 80,-