Brillantsolitär ca. 0,50 ct
Gold/Weißgold 585, RW 57, 5,8 g leichte GebrauchsspurenøG6
19.01.2017 - 16:06
- Vyvolávací cena:
EUR 650,-
Brillantsolitär ca. 0,50 ct
Aukce: | Klenoty, umění a starožitnosti |
Datum: | 19.01.2017 - 16:06 |
Prohlídka: | 13.01. - 19.01.2017 |