Hessen-Kassel
(ca. 60 Stk. auch viel AR) u. a. Wilhelm IV. Hohlringheller o. J. (Randausbruch),, Morith Kipper 12 Kreuzer, Wilhelm V. Albus 1634, Karl IIII Heller 1680, Albus 1680 (Randausbruch), 8 Heller 1777, Taler 1841, Vereinstaler 1864 (Hsp., Tragespuren), (1 Stk. gelocht, einzelne beschädigt) V/III Prov: Slg. HR. Dr. M. Doblinger
Expert: Dr. Norbert Helmwein
Dr. Norbert Helmwein
+43-1-515 60-424
norbert.helmwein@dorotheum.at
19.05.2022 - 10:00
- Dosažená cena: **
EUR 460,-
- Vyvolávací cena:
EUR 460,-
Hessen-Kassel
Expert: Dr. Norbert Helmwein
Dr. Norbert Helmwein
+43-1-515 60-424
norbert.helmwein@dorotheum.at
stamps@dorotheum.at +43 1 515 60 323 |
Aukce: | Mince, medaile a papírové peníze |
Typ aukce: | Sálová aukce s Live bidding |
Datum: | 19.05.2022 - 10:00 |
Prohlídka: | 13.05. - 19.05.2022 |