Altschliffbrillantsolitär ca. 0,45 ct
Gold Weißgold 585, RW 65, 3,9 g, Diamant mit Oberflächenmerkmaløg4
04.05.2022 - 10:10
- Vyvolávací cena:
EUR 340,-
Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 17.00
josef.reindl@dorotheum.at +43 2622 224 67 17 |
Aukce: | Klenoty a Hodinky |
Datum: | 04.05.2022 - 10:10 |
Místo konání aukce: | Wiener Neustadt |