Antal Jancsek*
Budapest 1907-1985 "Junge Magd", Öl auf Leinwand, ca. 60 x 50 cm, signiert, gerahmt, Rahmen beschädigt
Expert: Gabriella Varady
Gabriella Varady
02742/353 42 5
st.poelten@dorotheum.at
27.04.2022 - 15:27
- Dosažená cena: **
EUR 170,-
- Vyvolávací cena:
Antal Jancsek*
Expert: Gabriella Varady
Gabriella Varady
02742/353 42 5
st.poelten@dorotheum.at
Po-Pá: 9.00 - 16.00
st.poelten@dorotheum.at +43 2742 35 34 25 |
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 27.04.2022 - 15:27 |
Místo konání aukce: | St. Pölten |
Prohlídka: | online |