Hans Wilt
(Wien 1867-1917) Mühle bei Salzburg, signiert, datiert und bezeichnet, Salzburg H. Wilt, 95, Öl auf Karton, 26 x 40 cm, gerahmt,
25.04.2022 - 10:23
- Vyvolávací cena:
Hans Wilt
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 25.04.2022 - 10:23 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Prohlídka: | online |