Franz Molt *
(Deutsch Wagram 1910 geb.) Schiffe im Hafen, signiert und datiert Molt 51, Mischtechnik auf Papier, 46 x 60 cm, gerahmt,
25.04.2022 - 10:32
- Vyvolávací cena:
Franz Molt *
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 25.04.2022 - 10:32 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Prohlídka: | online |