Gottfried Kumpf *
(Annaberg/Salzburg 1930 geb.),"Eule", im Guss signiert "Kumpf", patinierte Bronze, mit "EA" bezeichnet, Höhe ca. 16,5 cm
25.04.2022 - 10:19
- Dosažená cena: **
EUR 2.400,-
- Vyvolávací cena:
EUR 1.200,-
Gottfried Kumpf *
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 25.04.2022 - 10:19 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Prohlídka: | online |
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 500,- -
Vyvolávací cena:
EUR 360,- -
Vyvolávací cena: