Čís. položky 2

Francis Bacon *, Metropolitan Museum of Art

Francis Bacon *, Metropolitan Museum of Art - Umění pro CARITAS-Ukraine Emergency Aid

1975, Lithographie in Farbe auf Velin, signiert Francis Bacon, Nr. 18 von 170 nummerierten Exemplaren mit der Schrift als Ausstellungsplakat für die Ausstellung im Metropolitan Museum of Art/New York, Darstellungsmaße 114 x 86 cm, Blattmaße ca. 159 x 110.5 cm, gedruckt bei Mourlot und herausgegeben vom MET/New York, Sabatier 11, gerahmt

22.04.2022 - 16:02

Dosažená cena: **
EUR 3.400,-
Vyvolávací cena:
EUR 2.800,-

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Umění pro CARITAS-Ukraine Emergency Aid - Rakouské a mezinárodní současné umění ze sbírky THE HILGER COLLECTION
Typ aukce: Online aukce
Datum: 22.04.2022 - 16:02
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 16.04. - 22.04.2022

Proč se registrovat na portálu myDOROTHEUM?

Bezplatná registrace v myDOROTHEUM vám umožní využívat následující funkce:

Katalog Upozornění, jakmile je nový aukční katalog online.
Připomenutí aukce Připomínka dva dny před zahájením aukce.