Stefanie Schneider *, Max at Fence
1999, C-Print, auf der Rückseite signiert, nummeriert 1/10, 56 x 56 cm (100 x 76 cm), gerahmt
22.04.2022 - 16:06
- Dosažená cena: **
EUR 1.400,-
- Vyvolávací cena:
EUR 1.200,-
Po-Pá: 9.00 - 18.00
Aukce: | Umění pro CARITAS-Ukraine Emergency Aid - Rakouské a mezinárodní současné umění ze sbírky THE HILGER COLLECTION |
Datum: | 22.04.2022 - 16:06 |
Prohlídka: | 16.04. - 22.04.2022 |