Brillant Solitär
Gold 585, tlw. rhodiniert, Brillant ca. 0, 12 ct, RW 52, 6,4 g øG6 Gebrauchsspuren
Expert: Sandra Kiss
Sandra Kiss
+43 732-77 31 32
sandra.kiss@dorotheum.at
26.04.2022 - 15:03
- Vyvolávací cena:
Brillant Solitär
Expert: Sandra Kiss
Sandra Kiss
+43 732-77 31 32
sandra.kiss@dorotheum.at
Aukce: | Klenoty a Hodinky |
Datum: | 26.04.2022 - 15:03 |
Místo konání aukce: | Linz |