Künstler 19. Jhdt.
Portrait Franziska Freifrau von Poche, Öl auf Leinwand, 68x 55 cm, gerahmt,
09.05.2022 - 10:24
- Vyvolávací cena:
EUR 360,-
Künstler 19. Jhdt.
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 09.05.2022 - 10:24 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |