Altschliffbrillantsolitär ca. 1,40 ct
Damenring, Weißgold 585, RW 57, 3,1 g, Brillant mit KerbeøG3
20.05.2022 - 10:16
- Dosažená cena: **
EUR 2.000,-
- Vyvolávací cena:
EUR 1.800,-
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Klenoty a Hodinky |
Datum: | 20.05.2022 - 10:16 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |