Hermann Nitsch *
(Wien 1938 geb.) "Aktionsrelikt der 130. Aktion"signiert Hermann Nitsch, betitelt 130 Aktion, Leinen auf Platte, 21 x 40,5 cm, gerahmt
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
11.05.2022 - 10:52
- Dosažená cena: **
EUR 3.000,-
- Vyvolávací cena:
EUR 1.200,-
Hermann Nitsch *
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 11.05.2022 - 10:52 |
Místo konání aukce: | Klagenfurt |
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 18.000,- -
Vyvolávací cena:
EUR 4.500,- -
Vyvolávací cena:
EUR 1.000,-