Richard Fleissner *
(München 1960 geb.) "Ohne Titel", monogrammiert RF, datiert 94, Aquarell auf Papier, 43 x 30 cm, ohne Rahmen
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
11.05.2022 - 10:53
- Vyvolávací cena:
EUR 80,-
Richard Fleissner *
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 11.05.2022 - 10:53 |
Místo konání aukce: | Klagenfurt |