Wolfgang Walkensteiner *
(Klagenfurt 1949 geb.) "Alois Köchl", signiert Walkensteiner, Radierung, die Nr.15/60, Plattengröße 21 x 18 cm, verglast
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
11.05.2022 - 10:26
- Vyvolávací cena:
Wolfgang Walkensteiner *
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 11.05.2022 - 10:26 |
Místo konání aukce: | Klagenfurt |