Vitomir Kelava *
(Zenica/Bosnien 1952 geb.) "Blumenstillleben", signiert Kelava, Acryl auf Leinwand, 90 x 70 cm, gerahmt, Rahmen mit Mängel
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
11.05.2022 - 10:46
- Vyvolávací cena:
Vitomir Kelava *
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 11.05.2022 - 10:46 |
Místo konání aukce: | Klagenfurt |