Peter Krawagna *
(Klagenfurt 1937 geb.) "Tichy", signiert Krawagna, datiert 82, Radierung, die Nr.15/60, Plattengröße 23,5 x 17,5 cm, gerahmt, verglast, Rahmen mit Mängeln
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
11.05.2022 - 10:27
- Vyvolávací cena:
Peter Krawagna *
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 11.05.2022 - 10:27 |
Místo konání aukce: | Klagenfurt |
Další objekty umělce
Odhadní cena:
EUR 2.000,- do EUR 3.500,- -
Vyvolávací cena:
EUR 130,-