Alfred Kubin *
(Leitmeritz 1877-1959 Zwickledt/OÖ) Farblithografie, bezeichnet A Kubin, Passepartout Ausschnitt 24 x 18 cm, auf Karton fixiert, gerahmt, verglast, Rahmen mit Mängeln
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
11.05.2022 - 10:32
- Dosažená cena: **
EUR 170,-
- Vyvolávací cena:
Alfred Kubin *
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 11.05.2022 - 10:32 |
Místo konání aukce: | Klagenfurt |
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 800,- -
Vyvolávací cena:
EUR 200,- -
Vyvolávací cena: