Hans Staudacher *
(St. Urban 1923-2021 Wien) "Ohne Titel", signiert H Staudacher, datiert 74, Mischtechnik auf Papier, 24,5 x 20 cm, gerahmt, verglast, Rahmen mit Mängeln
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
11.05.2022 - 10:59
- Dosažená cena: **
EUR 2.800,-
- Vyvolávací cena:
EUR 1.000,-
Hans Staudacher *
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 11.05.2022 - 10:59 |
Místo konání aukce: | Klagenfurt |
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 1.000,- -
Vyvolávací cena: