Adolf Obermüllner
(Wels 1833-1898 Wien) Blick auf den Mont Blanc, signiert A. Obermüllner, rückseitig Reste Etikett Galerie Arnot Wien, Öl auf Leinwand, 102,5 x 147 cm, gerahmt, (Rei)
Expert: Mag. Dimitra Reimüller
25.05.2022 - 15:06
- Cena:
EUR 7.400,-
Adolf Obermüllner
Detaily k nabídce
Okamžitě koupitObrazy | |
Typ aukce: | Okamžitý nákup |
Online do: | 25.05.2022 - 15:06 |
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 900,- -
Vyvolávací cena:
Položky z jiných aukcí
- 12 Sheffielder Teelöffel mit Zuckerzange,
- Henkelkaraffe mit Silbermontierung, Koch & Bergfeld, Bremen, Vertrieb: V. Mayer's Söhne, Wien, Ende 19. Jhdt.
- Herrmann's Rechenknecht
- Madonna mit Kind, Herend, Ungarn