Altschliffbrillant Ring
Gold 585, Altschliffbrillant ca. 0,25 ct, RW 53, 2,5 g øg2
Expert: Ekkehard Riegler
Ekkehard Riegler
+43-512-570 447
ekkehard.riegler@dorotheum.at
25.05.2022 - 10:04
- Dosažená cena: **
- Vyvolávací cena:
Altschliffbrillant Ring
Expert: Ekkehard Riegler
Ekkehard Riegler
+43-512-570 447
ekkehard.riegler@dorotheum.at
Po-Pá: 9.00 - 18.30, So: 9.00 - 18.00
innsbruck.maria-theresienstrasse@dorotheum.at +43 512 570 447 |
Aukce: | Klenoty a Hodinky |
Datum: | 25.05.2022 - 10:04 |
Místo konání aukce: | Innsbruck |
Prohlídka: | 18.05. - 25.05.2022 |