Brillantsolitär
Weißgold 585, Altschliffbrillant, ca. 0,25 ct, RW 58, 4,3 g øg4
Expert: Timea Both
Timea Both
01/332 71 78
brigittenau@dorotheum.at
01.06.2022 - 10:04
- Vyvolávací cena:
Brillantsolitär
Expert: Timea Both
Timea Both
01/332 71 78
brigittenau@dorotheum.at
Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 17.00
josef.reindl@dorotheum.at +43 2622 224 67 17 |
Aukce: | Klenoty a Hodinky |
Datum: | 01.06.2022 - 10:04 |
Místo konání aukce: | Wiener Neustadt |
Prohlídka: | online |