.gestempelt - D. Feldpost Nr. 11Ba,
30.05.2022 - 13:11
- Dosažená cena: **
EUR 95,-
- Vyvolávací cena:
EUR 80,-
sign. Müller, F
Expert: Gernot Abfalter
Gernot Abfalter
+43-1-515 60- 299
stamps@dorotheum.at
stamps@dorotheum.at +43 1 515 60 295 |
Aukce: | Známky a pohlednice |
Datum: | 30.05.2022 - 13:11 |
Prohlídka: | 16.05. - 29.05.2022 |