Josef Dobrowsky *
(Karlsbad 1889–1964 Tullnerbach)
Kornmanderln / Stook, monogrammed, dated J. D. 1923, oil on wood, 29 x 39.5 cm, framed
Provenance:
Dorotheum Vienna, 5 March 2002, lot 46
Expert: Mag. Elke Königseder
Mag. Elke Königseder
+43-1-515 60-358
elke.koenigseder@dorotheum.at
31.05.2022 - 17:00
- Dosažená cena: **
EUR 15.331,-
EUR 7.000,- do EUR 12.000,-
Josef Dobrowsky *
Provenance:
Expert: Mag. Elke Königseder
Mag. Elke Königseder
+43-1-515 60-358
elke.koenigseder@dorotheum.at
Aukce: | Moderní umění |
Typ aukce: | Sálová aukce s Live bidding |
Datum: | 31.05.2022 - 17:00 |
Prohlídka: | 21.05. - 30.05.2022 |
** Kupní cena vč. poplatku kupujícího a DPH(Země dodání Rakousko)